Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3075106
11587
459
Herendi cseresznyevirág mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett (másodosztályú), hibátlan, d: 11,5 cm
3075115
11588
459
Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanással, 10,5x4,5x9 cm 3075137
11589
459
Herendi, Óherendi sárga ruhás nő. Kézzel festett, jelzett, sérült, javított, m: 14,5 cm 2717467
11590
459
40000
3011744
11591
459
3076299
11592
459
32000
3076301
11593
459
32000
Zsolnay váza: Vágyakozás. Szecessziós stílusú nőalakkal díszített, szájánál virágszerűen szétnyíló váza, savmaratott felületén zöldes és arany eozinmázakkal festett. Alján jelzett. Minimális kopottsággal, m: 24 cm 2809745
11594
459
26000
Zsolnay eozin mázas szivar hamutartó d: 16 cm Jelzett, hibátlan.
2377614
11595
459
19000
3062115
11596
459
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 32 cm 3036604
11597
459
9500
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Katona), kis kopással m 18 cm 3070191
11598
459
Zsolnay eozin mázas őzpár, jelzett, minimális kopással, h: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF