Porzellan

Zahl der Lose: 420

Herendi cseresznyevirág mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett (másodosztályú), hibátlan, d: 11,5 cm
11587.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi madár figura. Kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanással, 10,5x4,5x9 cm
11588.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi, Óherendi sárga ruhás nő. Kézzel festett, jelzett, sérült, javított, m: 14,5 cm
11589.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

11590.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11591.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11592.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay váza: Vágyakozás. Szecessziós stílusú nőalakkal díszített, szájánál virágszerűen szétnyíló váza, savmaratott felületén zöldes és arany eozinmázakkal festett. Alján jelzett. Minimális kopottsággal, m: 24 cm
11593.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

11594.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11595.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

11596.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Katona), kis kopással m 18 cm
11597.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zsolnay eozin mázas őzpár, jelzett, minimális kopással, h: 16,5 cm
11598.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF