Porzellan

Zahl der Lose: 420

Herend Rothschild mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, kézzel festett, kiöntő fedelének belsejében kis lekopás, egyik csészealjon repedésvonal. Sárga rózsa fogókkal.
11527.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

11528.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

11529.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11530.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

11531.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11532.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11533.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11534.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11535.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

cca 1885 Zsolnay hatalmas zsíros bödön. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, repedt mázzal, néhány kisebb repedésvonallal, szájánál egy pattanással, m: 44 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11536.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Herend Viktória mintás nagyméretű váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 41 cm
11537.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Zsolnay kisplasztika - Vízmerítő nő névjegykártyatartó. Formába öntött finomfajansz, zöld és mézsárga savmaratott eozinmázakkal fedve. Jelzett, hibátlan, 15,5x14x9 cm
11538.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF