Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073650
11527
459
140000
Herend Rothschild mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, kézzel festett, kiöntő fedelének belsejében kis lekopás, egyik csészealjon repedésvonal. Sárga rózsa fogókkal.
3039745
11528
459
110000
2909235
11529
459
100000
3040291
11530
459
95000
3053629
11531
459
100000
2923118
11532
459
100000
3034437
11533
459
60000
Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm
2708263
11534
459
40000
3039761
11535
459
70000
3056387
11536
459
65000
cca 1885 Zsolnay hatalmas zsíros bödön. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzett, repedt mázzal, néhány kisebb repedésvonallal, szájánál egy pattanással, m: 44 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
3069963
11537
459
60000
Herend Viktória mintás nagyméretű váza. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 41 cm 3076324
11538
459
28000
Zsolnay kisplasztika - Vízmerítő nő névjegykártyatartó. Formába öntött finomfajansz, zöld és mézsárga savmaratott eozinmázakkal fedve. Jelzett, hibátlan, 15,5x14x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF