Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Palkó József (1919-2004): November. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén és megrendelőlapján feliratozott, üvegezett fakeretben, 36×26 cm
10337.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paulovits Pál (1892-1975): Liszt Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, 49×35,5 cm
10338.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm
10339.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Püspöky István (1950-2018): Cím nélkül, 2003. Nyomat, papír. Jelzett. 14,5x13 cm.
10340.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pándy Lajos (1895 -1957): Tehenek az istállóban. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben, 21×27 cm
10341.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm
10342.

Rufpreis:
1 800 HUF

Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm
10343.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Pekáry István (1905-1981): Társaság. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
10344.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10345.

Rufpreis:
12 000 HUF

10346.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Palicz József (1931-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×28 cm
10347.

Rufpreis:
3 000 HUF

Prokop Péter (1919-2003): Mindig a nap felé, 1985. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35,5×26 cm
10348.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF