Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990051
10337
450
Palkó József (1919-2004): November. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén és megrendelőlapján feliratozott, üvegezett fakeretben, 36×26 cm
2991242
10338
450
Paulovits Pál (1892-1975): Liszt Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, 49×35,5 cm 2986140
10339
450
60000
Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm
2956130
10340
450
Püspöky István (1950-2018): Cím nélkül, 2003. Nyomat, papír. Jelzett. 14,5x13 cm.
2972035
10341
450
Pándy Lajos (1895 -1957): Tehenek az istállóban. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben, 21×27 cm
2939499
10342
450
Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm 2969765
10343
450
28000
Patay László (1931-2002): Anya gyermekével (tanulmány a szekszárdi pannókhoz), 1983. Szén, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39×29 cm
2904179
10344
450
24000
Pekáry István (1905-1981): Társaság. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, 1930-40 körül. 12,5x10 cm
2890435
10345
450
2890860
10346
450
2829463
10347
450
Palicz József (1931-): Földosztás. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×28 cm
2935312
10348
450
28000
Prokop Péter (1919-2003): Mindig a nap felé, 1985. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35,5×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF