Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni ház. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 29×21,5 cm.
10349.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paulovits Pál (1892-1975): Holdsütés a Tabánban. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 24×18 cm.
10350.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paulovits Pál (1892-1975): Utolsó levelek, Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, antik, kissé sérült üvegezett fakeretben, 30×23 cm.
10351.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pablo Picasso (1881-1973): Akt. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott 100/200.Jelzett a nyomaton. Tanúsítvánnyal. 45x35 cm / Ofset lithography with certificate
10352.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
32

Pállya Celesztin (1864-1948): Női portré. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán BÁV 109 aukció raglapjával. Dekoratív fakeretben, 69×56 cm
10353.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Púza Sándor (?-?): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×45 cm
10354.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prihoda István (1891-1965): Három grácia. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 31x48 cm
10355.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): Budavári Szentháromság-szobor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/55), 48x49 cm
10356.

Rufpreis:
12 000 HUF

10357.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10358.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (A veszedelem). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 11x17 cm
10359.

Rufpreis:
8 000 HUF

Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (Az éjszaka). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 11x16,5 cm
10360.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF