Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992952
10349
450
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni ház. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 29×21,5 cm.
2992948
10350
450
Paulovits Pál (1892-1975): Holdsütés a Tabánban. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 24×18 cm. 2992947
10351
450
Paulovits Pál (1892-1975): Utolsó levelek, Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, antik, kissé sérült üvegezett fakeretben, 30×23 cm. 2994106
10352
450
Pablo Picasso (1881-1973): Akt. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott 100/200.Jelzett a nyomaton. Tanúsítvánnyal. 45x35 cm / Ofset lithography with certificate 2799797
10353
450
55000
Pállya Celesztin (1864-1948): Női portré. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán BÁV 109 aukció raglapjával. Dekoratív fakeretben, 69×56 cm 2992238
10354
450
Púza Sándor (?-?): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×45 cm 2991922
10355
450
Prihoda István (1891-1965): Három grácia. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 31x48 cm
2991169
10356
450
Pásztor Gábor (1933-2012): Budavári Szentháromság-szobor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/55), 48x49 cm 2672352
10357
450
24000
2812611
10358
450
2986963
10359
450
Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (A veszedelem). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 11x17 cm 2986861
10360
450
Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (Az éjszaka). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 11x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF