Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2839188
10181
450
22000
Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm. 2839271
10182
450
Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1956. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent, lap teteje papírra kasírozva, papír teteje kartonra ragasztva. Karton hátoldalán autográf felirattal. Papír hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli és Vámhivatali pecséttel. 24×32 cm. 2693103
10183
450
2763259
10184
450
24000
2971377
10185
450
28000
2720963
10186
450
Gara Arnold (1882-1929): Szobában. Rézkarc, papír, jelzett, 31,5×24,5 cm 2938501
10187
450
Gibellini, Luisa (1950-): Repülés az égen. Akvarell, papír. Jelzett. 56,5×38 cm 2938337
10188
450
28000
Győrffy Sándor (1951-): Kapu No. 12., 2014. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 30×30 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020. 2987030
10189
450
14000
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Erdélyi táj. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm 2986064
10190
450
15000
Horváth Éva Mónika (1965-): Körömcipők, 2008. Hidegtű, papír. Jelzett. 20,58x20,5 cm. Fakeretben.
2967473
10191
450
2967757
10192
450
Hercsuth Ferenc (1942-)2 db mű: Szentendrei részlet és mozdony, 1973. Monotípia, papír, egy kartonra kasírozva, jelzett. 19×13 és 13x19 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF