Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992954
10265
450
Kugler Ede, működött a XX. sz első felében: Tabáni kapu, 1919. Akvarell, papír, jelzett, 37x28 cm. Üvegezett fakeretben 2990562
10266
450
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 19x19 cm
2992705
10267
450
15000
Krüner Antal, XIX sz.: Hajótöröttek (anya gyermekével), 1850. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 23x31 cm. Antik paszpartuban.
2992244
10268
450
30000
Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Itatás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, laza fakeretben. 60x80 cm
2992242
10269
450
Karádi Béla (?-): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x42,5 cm
2992216
10270
450
Kunffy Lajos (1869-1962): Társaság. Színezett litográfia, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, foltos paszpartuval, 30×45 cm 2991888
10271
450
36000
2987361
10272
450
Kondor Béla (1931-1972): Vadász, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm 2987355
10273
450
Kondor Béla (1931-1972): Gondolkodó, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm
2987352
10274
450
Kondor Béla (1931-1972): Madár, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm
2933007
10275
450
Kondor Béla (1931-1972): Kezek. Rotaprint nyomat, papír, jelzés nélkül, lapméret: 22x19 cm 2987314
10276
450
Kozma Lajos (1884-1948): Nyilas. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF