Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Kugler Ede, működött a XX. sz első felében: Tabáni kapu, 1919. Akvarell, papír, jelzett, 37x28 cm. Üvegezett fakeretben
10265.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10266.

Rufpreis:
10 000 HUF

Krüner Antal, XIX sz.: Hajótöröttek (anya gyermekével), 1850. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 23x31 cm. Antik paszpartuban.
10267.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Itatás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, laza fakeretben. 60x80 cm
10268.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Karádi Béla (?-): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x42,5 cm
10269.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kunffy Lajos (1869-1962): Társaság. Színezett litográfia, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, foltos paszpartuval, 30×45 cm
10270.

Rufpreis:
8 000 HUF

10271.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kondor Béla (1931-1972): Vadász, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm
10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Gondolkodó, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Madár, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×8 cm
10274.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Kezek. Rotaprint nyomat, papír, jelzés nélkül, lapméret: 22x19 cm
10275.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Nyilas. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm
10276.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF