Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Szervánszky Jenő (1906-2005): Tengerpart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 34×60 cm
10434.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Szunyoghy András (1946-): Híven a katonai eskühöz 1950-57. Rézkarc, papír, jelzett, 36×24,5 cm
10435.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szkukálek Lajos (1957): 1987. Tus, papír. Jelzett. 46x60 cm Sérült paszpartuval.
10436.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szánthó Imre (1925-1998): Szentendre jégzajlás szitanyomat, papír, jelzett 43x30cm Üvegezett keretben
10437.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női portré, 1991. Toll, papír. Jelzett, autográf dedikációval, 20x28,5 cm
10438.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10439.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10440.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10441.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10442.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10443.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10444.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10445.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF