https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2987815
10434
450
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szervánszky Jenő (1906-2005): Tengerpart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 34×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987040
10435
450
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy András (1946-): Híven a katonai eskühöz 1950-57. Rézkarc, papír, jelzett, 36×24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2989602
10436
450
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szkukálek Lajos (1957): 1987. Tus, papír. Jelzett. 46x60 cm Sérült paszpartuval. 2992334
10437
450
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szánthó Imre (1925-1998): Szentendre jégzajlás szitanyomat, papír, jelzett 43x30cm Üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
2768810
10438
450
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Női portré, 1991. Toll, papír. Jelzett, autográf dedikációval, 20x28,5 cm 2729384
10439
450
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909255
10440
450
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Ülő hölgy. Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap teteje papírra ragasztva, 29,5x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2749881
10441
450
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy lapon: Toborzó és farkaskaland. Tus, papír, jelezve jobbra lent, apró folttal, paszpartuban, 20x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2749862
10442
450
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy paszpartun: Női portré. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent, 10,5×9 cm és férfi portré, tus, papír, jelezve jobbra lent, 10x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2705994
10443
450
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Károly István (1909-1979): Hősök tere a Szépművészeti Múzeummal, Budapest. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 40×49 cm / Oil on wood, signed lower right, slighty damaged, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
2918576
10444
450
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szentgyörgyi Miklós (1955-): Kép a képben (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 60×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2895085
10445
450
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalontai Éva (1951- 2013): Nyári hangulat. OLaj, textil, kartonra kasírozva. . Jelzett 62x57 cm Kissé hullámos az alja
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse