https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2992660
10409
450
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2992658
10410
450
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 30x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2961091
10411
450
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aligi Sassu (1912-2000): Sárkányölő Szent György. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/20). Üvegezett fakeretben. 9,5x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2856220
10412
450
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Solti Ircsik István (?-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve, kisebb felületi sérülésekkel, 50x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2925981
10413
450
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966975
10414
450
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lapszéli apró sérülésekkel (feltehetően rajzszög által ütött), mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 35×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966979
10415
450
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció. Linómetszet, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett, 37×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2953498
10416
450
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Szigligeti várhegy (Balatonfelvidék). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és pecséttel, sarkaiban apró lyukakkal, 37x51 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2933153
10417
450
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Spányik Kornél (1858-1943): Kisbaconi Benedek Márta portréja. Kréta, papír, kissé foltos, jelzett, sérült keretben. Az ábrázolt csecsemő Spányik Kornél rokonságához tartozott és 1923-ban született, így feltételezhető, hogy a mű abban az évben vagy 1924-ben készült. 35×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2956270
10418
450
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sügér Zsuzsa (1939-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2786399
10419
450
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emil Schmitz (1906-1987) német festőművész: Tavaszi rét, 1946. Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fa keretben: 80cm x 60cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642445
10420
450
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse