Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm
10409.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 30x20 cm
10410.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Aligi Sassu (1912-2000): Sárkányölő Szent György. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/20). Üvegezett fakeretben. 9,5x10 cm
10411.

Rufpreis:
3 000 HUF

Solti Ircsik István (?-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve, kisebb felületi sérülésekkel, 50x65 cm
10412.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10413.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kompozíció. Linómetszet, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett, 37×37 cm
10415.

Rufpreis:
2 400 HUF

10416.

Rufpreis:
12 000 HUF

10417.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sügér Zsuzsa (1939-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm
10418.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Emil Schmitz (1906-1987) német festőművész: Tavaszi rét, 1946. Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fa keretben: 80cm x 60cm
10419.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10420.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF