Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942723
10494
450
30000
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 49×45 cm
2909817
10495
450
Vagyóczky Károly (1941-): Képek (Budapest). Akvatinta, papír, jelzett, számozott (34/50), üvegezett fakeretben, 24×45 cm
2966777
10496
450
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21×21 cm 2953704
10497
450
Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
2860906
10498
450
2805926
10499
450
2872070
10500
450
Vizy László (1943-) Budai vár sziluettje, akvarell, papír, jelzett, 14x17 cm
2940115
10501
450
Vaskovics László (?-): Utca. Olaj, vászon, 30×20 cm 2938373
10502
450
2200
Vitárius Nikoletta (-): Tánc II., 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/X. jelzéssel. 19x13 cm
2938484
10503
450
3800
Varga-Welther Júlia (1955): Süveges asszony, 2016. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 21×15 cm
2994149
10504
450
120000
Veres Mihály (1937-1997) szegedi festőművész, grafikus össz. 82 db műve. Vegyes technika (akvarell, ceruza, tempera), papír, többségében jelzettek. Változó méretben és állapotban (cca. 20x15 cm és 70x45 cm között). Átnézésre érdemes anyag!
2992844
10505
450
46000
Vass Elemér (1887-1957): Dombos táj. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Apró felületi sérülésekkel. 40x55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF