Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 49×45 cm
10494.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vagyóczky Károly (1941-): Képek (Budapest). Akvatinta, papír, jelzett, számozott (34/50), üvegezett fakeretben, 24×45 cm
10495.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 21×21 cm
10496.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
10497.

Rufpreis:
12 000 HUF

10498.

Rufpreis:
3 000 HUF

10499.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vizy László (1943-) Budai vár sziluettje, akvarell, papír, jelzett, 14x17 cm
10500.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vaskovics László (?-): Utca. Olaj, vászon, 30×20 cm
10501.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vitárius Nikoletta (-): Tánc II., 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/X. jelzéssel. 19x13 cm
10502.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Varga-Welther Júlia (1955): Süveges asszony, 2016. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 21×15 cm
10503.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Veres Mihály (1937-1997) szegedi festőművész, grafikus össz. 82 db műve. Vegyes technika (akvarell, ceruza, tempera), papír, többségében jelzettek. Változó méretben és állapotban (cca. 20x15 cm és 70x45 cm között). Átnézésre érdemes anyag!
10504.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Vass Elemér (1887-1957): Dombos táj. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Apró felületi sérülésekkel. 40x55 cm
10505.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF