Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989086
10482
450
Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (56/100). 29,5×19,5 cm
2988774
10483
450
Vidovszky Béla (1883-1973): Kézimunkázó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 37×26 cm 2987817
10484
450
30000
Vincze Győző (1925-2001): Fürdőzők. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 39,5×58,5 cm
2960369
10485
450
Varga Mátyás (1910-2002): Budapest. Fametszet, papír, jelzett, lap tetejém apró szakadással, lap alján Képzőművészeti Alap bélyegzőivel 1980-ból. 49,5x35 cm.
2953985
10486
450
Vén Zoltán (1941- ): Szölgyemi Pál. Ofszet, papír, jelzett, 16,5×6 cm
2967224
10487
450
24000
Varga Geri (1951-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, farost. jelezve balra lent. 60x48 cm.
2908981
10488
450
3400
2887116
10489
450
2986113
10490
450
Vén Edit (1937-): Lányok pávával. Zománcfesték, csempe, jelzett, hátoldalon Iparművészeti Vállalat címkéjével. Alsó csempe repedt. Fakeretben, 45x15 cm 2946735
10491
450
Váci András (1928-1989): Kiált Tokaj vára. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán kis folttal, 20x29 cm
2692367
10492
450
Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2947447
10493
450
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül. 28,5x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF