Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (56/100). 29,5×19,5 cm
10482.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vidovszky Béla (1883-1973): Kézimunkázó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 37×26 cm
10483.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vincze Győző (1925-2001): Fürdőzők. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 39,5×58,5 cm
10484.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Varga Mátyás (1910-2002): Budapest. Fametszet, papír, jelzett, lap tetejém apró szakadással, lap alján Képzőművészeti Alap bélyegzőivel 1980-ból. 49,5x35 cm.
10485.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vén Zoltán (1941- ): Szölgyemi Pál. Ofszet, papír, jelzett, 16,5×6 cm
10486.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga Geri (1951-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, farost. jelezve balra lent. 60x48 cm.
10487.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10488.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10489.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vén Edit (1937-): Lányok pávával. Zománcfesték, csempe, jelzett, hátoldalon Iparművészeti Vállalat címkéjével. Alsó csempe repedt. Fakeretben, 45x15 cm
10490.

Rufpreis:
8 000 HUF

Váci András (1928-1989): Kiált Tokaj vára. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán kis folttal, 20x29 cm
10491.

Rufpreis:
2 400 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10492.

Rufpreis:
1 200 HUF

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül. 28,5x27 cm
10493.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF