Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2958206
10470
450
Tichy Gyula (1879-1920): Nő ernyővel, nyomat, paszpartuban, 11,5×8,5 cm 2965644
10471
450
Tóth Gyula (1891-1970), 3 db mű: Lovas és katonai témájú rajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, egy további lapon a művész autográf aláírásával, 27x19 cm
2854729
10472
450
30000
2987823
10473
450
50000
Ujváry Lajos (1925-2006): Erdélyi táj, 1974 körül. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. fakeretben, 60×80 cm 2993075
10474
450
50000
2860697
10475
450
2860744
10476
450
2860706
10477
450
Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő hölgy portréja. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült. Feltekerve. 61x42 cm 2666680
10478
450
Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm
2994547
10479
450
Varga Vilmos (1952-2016): Női portré és szürrealista alakok. 2 db nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11x6,5 és 9x5,5 cm
2967045
10480
450
3200
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), 19x24 cm
2994710
10481
450
Vincze László (1934-2020): Kós Károly, 1993. Linómetszet, papír, jelzett, kissé foltos, 12,5x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF