Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Tichy Gyula (1879-1920): Nő ernyővel, nyomat, paszpartuban, 11,5×8,5 cm
10470.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Gyula (1891-1970), 3 db mű: Lovas és katonai témájú rajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, egy további lapon a művész autográf aláírásával, 27x19 cm
10471.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10472.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Erdélyi táj, 1974 körül. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. fakeretben, 60×80 cm
10473.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10474.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10475.

Rufpreis:
10 000 HUF

10476.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő hölgy portréja. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült. Feltekerve. 61x42 cm
10477.

Rufpreis:
4 000 HUF

Újváry Lajos (1925-2006): Lovran. Tus, papír. Jelzett. 24x16cm
10478.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Vilmos (1952-2016): Női portré és szürrealista alakok. 2 db nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11x6,5 és 9x5,5 cm
10479.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (84/100), 19x24 cm
10480.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vincze László (1934-2020): Kós Károly, 1993. Linómetszet, papír, jelzett, kissé foltos, 12,5x17 cm
10481.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF