Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927938
10301
450
30000
Molnár Zoltán (1937-2001): Életkép (Lány csokorral). Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett fa keretben, 60x50 cm
2872979
10302
450
26000
P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm
2765726
10303
450
60000
Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×26,5 cm
2872001
10304
450
50000
2786027
10305
450
46000
2819565
10306
450
65000
2956284
10307
450
46000
Márton Béla (1913-2007): Virágözön. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 70×50 cm 2938417
10308
450
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Lapszéli apró sérüléssel. 33x21 cm.
2991202
10309
450
9500
Mersits Piroska (1926-1988): Göcsörtös fa, 1973. Szén, papír, jelzett, paszpartuban. 51,5x34 cm 2931057
10310
450
34000
Mizser Pál (1941-): Halászok. Tempera, farost, jelzett , kissé sérült fakeretben, 60x90 cm 2931059
10311
450
34000
Mizser Pál (1941-): Elválaszthatatlanul . Tempera, farost, jelzett, üvegezett Fakeretben, 60x80 cm
2993743
10312
450
Nyárádi Éva (?-): Humor ABC, 5 db grafika, tus, papír, 30×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF