Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Molnár Zoltán (1937-2001): Életkép (Lány csokorral). Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett fa keretben, 60x50 cm
10301.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm
10302.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×26,5 cm
10303.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10304.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10305.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10306.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Márton Béla (1913-2007): Virágözön. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 70×50 cm
10307.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női akt tanulmányok. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. Lapszéli apró sérüléssel. 33x21 cm.
10308.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mersits Piroska (1926-1988): Göcsörtös fa, 1973. Szén, papír, jelzett, paszpartuban. 51,5x34 cm
10309.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Mizser Pál (1941-): Halászok. Tempera, farost, jelzett , kissé sérült fakeretben, 60x90 cm
10310.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Mizser Pál (1941-): Elválaszthatatlanul . Tempera, farost, jelzett, üvegezett Fakeretben, 60x80 cm
10311.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Nyárádi Éva (?-): Humor ABC, 5 db grafika, tus, papír, 30×21 cm
10312.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF