Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686295
10132
450
2991051
10133
450
48000
Déry Béla (1870-1932): Bornholm szigete. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x37 cm
2993558
10134
450
3800
Durkó Gábor (1916-2003), 4 db mű: Városképek (Verona, Bécs, többi nem nevesített). Filctoll, golyóstoll, ceruza, papír. Mindegyik jelzett. 21x30 cm körüli méretekben.
2781143
10135
450
2956147
10136
450
Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 28x35,5 cm 2895087
10137
450
26000
2887128
10138
450
14000
2956280
10139
450
13000
Endrey-Nagy Attila (1967-): Erdei patak. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60x50 cm 2956302
10140
450
Endrey-Nagy Attila (1967-): Táj lovasszekerekkel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 70x150 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2986988
10141
450
13000
Fazekas Pál (1915-1978): Tudomány (reklám- vagy falképterv, 1930-as évek. Vegyes technika, karton, jelezve balra lent. Paszpartuban. 9,5x21,5 cm.
2986982
10142
450
Fazekas Pál (1915-1978): Geometrikus kompozíció (mozaik vagy falképterv), 1930-as évek. Vegyes technika, karton, jelezve balra lent. Paszpartuban. 17x10 cm.
2986994
10143
450
14000
Fazekas Pál (1915-1978): Üvegablak terv, 1930-as évek. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 22x10 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF