Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

10132.

Rufpreis:
5 000 HUF

Déry Béla (1870-1932): Bornholm szigete. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x37 cm
10133.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Durkó Gábor (1916-2003), 4 db mű: Városképek (Verona, Bécs, többi nem nevesített). Filctoll, golyóstoll, ceruza, papír. Mindegyik jelzett. 21x30 cm körüli méretekben.
10134.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10135.

Rufpreis:
6 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 28x35,5 cm
10136.

Rufpreis:
1 600 HUF

10137.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10138.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Endrey-Nagy Attila (1967-): Erdei patak. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60x50 cm
10139.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Endrey-Nagy Attila (1967-): Táj lovasszekerekkel. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 70x150 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10140.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fazekas Pál (1915-1978): Tudomány (reklám- vagy falképterv, 1930-as évek. Vegyes technika, karton, jelezve balra lent. Paszpartuban. 9,5x21,5 cm.
10141.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Fazekas Pál (1915-1978): Geometrikus kompozíció (mozaik vagy falképterv), 1930-as évek. Vegyes technika, karton, jelezve balra lent. Paszpartuban. 17x10 cm.
10142.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fazekas Pál (1915-1978): Üvegablak terv, 1930-as évek. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 22x10 cm.
10143.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF