Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. 50x35 cm
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.
Für Emil (1967-): Halászlé, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 42×59 cm / Fish soup. Pencil and acrylic on paper, signed, with autograph description on the reverse.
Fehérvári Mária, működött a XX. közepén. Szemlőhegy (Budapest), 1938. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
Fazekas Pál (1915-1978): Munkaverseny (reklám- vagy falképterv, 1930-as évek/1940-es évek eleje. Vegyes technika, karton, jelzés nélkül. Paszpartuban. 9,5x21,5 cm
Galambos Margit (?-?): Illusztrációk, össz. 4 lapon, 1920-as évek. Ceruza vagy tus, papír vagy hártyapapír, jelzés nélkül, 2 lapon Galambos Margit autográf felirataival, utóbbi 2 lap sérült. 16x14 és 18x30 cm közötti méretekben.