Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. 50x35 cm
10157.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10158.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
10159.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39x26 cm
10160.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10161.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.
10162.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Für Emil (1967-): Halászlé, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 42×59 cm / Fish soup. Pencil and acrylic on paper, signed, with autograph description on the reverse.
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF

10164.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Fehér Ilona (1913-1983): Vízparti táj (Dunapart?). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5x27 cm
10165.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fónyi Géza (1899-1971): Halászcsónakok. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 42x62 cm.
10166.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Fazekas Pál (1915-1978): Munkaverseny (reklám- vagy falképterv, 1930-as évek/1940-es évek eleje. Vegyes technika, karton, jelzés nélkül. Paszpartuban. 9,5x21,5 cm
10167.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Galambos Margit (?-?): Illusztrációk, össz. 4 lapon, 1920-as évek. Ceruza vagy tus, papír vagy hártyapapír, jelzés nélkül, 2 lapon Galambos Margit autográf felirataival, utóbbi 2 lap sérült. 16x14 és 18x30 cm közötti méretekben.
10168.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF