https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2986984
10144
450
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fazekas Pál (1915-1978): Faliújság (art deco reklám- vagy falképterv, 1930-as évek/1940-es évek eleje. Vegyes technika, karton, jelzés nélkül. Paszpartuban. 10x30 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2990944
10145
450
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Földi Péter (1947-): Ádám. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (1/4). 65×46 cm 2705988
10146
450
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy Miklós (1895-1964): Hegyvidéki táj (Buda környéke). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42×30,5 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass.
Das Lot is nicht erreichbar
2991748
10147
450
0
220000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
Das Lot is nicht erreichbar
2820768
10148
450
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Forrai Tibor (?-): Öreg halász. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 23x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2825780
10149
450
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2773065
10150
450
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2736765
10151
450
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): Intrikusok, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 43×61 cm Törésnyommal! 2807442
10152
450
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): "A rabbi felesége", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/5), lapszéli foltokkal. 33×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2992967
10153
450
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Margit: Téli táj. Tűzzománc, jelzéssel, keretezve, 10x15 cm 2970234
10154
450
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2969241
10156
450
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Rozália (1894-1929): Hősök tere, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 14,5x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse