Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Fazekas Pál (1915-1978): Faliújság (art deco reklám- vagy falképterv, 1930-as évek/1940-es évek eleje. Vegyes technika, karton, jelzés nélkül. Paszpartuban. 10x30 cm.
10144.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Földi Péter (1947-): Ádám. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (1/4). 65×46 cm
10145.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10146.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10147.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Forrai Tibor (?-): Öreg halász. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 23x17 cm
10148.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10149.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10150.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10151.

Rufpreis:
8 000 HUF

10152.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fehér Margit: Téli táj. Tűzzománc, jelzéssel, keretezve, 10x15 cm
10153.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x16 cm
10154.

Rufpreis:
12 000 HUF

Farkas Rozália (1894-1929): Hősök tere, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 14,5x20 cm
10156.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF