Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ... https://www.darabanth.com/de/450-Fernauktion/450.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dr-Feherne-Varga-Agnes-divattervezo-mukodott-a-XX-sz-kozepen-Noi-ruhaterv-1940-k-Ce~II2970234
2970234
10154
450
Rufpreis:
12 000 HUF 32,52 EUR , 37,50 USD
Beschreibung: Dr. Fehérné Varga Ágnes divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett. 29,5x16 cm
: ekb