Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
10000.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. Hátoldalán Gyarmathy Tihamér autográf feliratával 1965-ből és g 64/9 grafikai katalógusszámmal. Fakeretben, 20,5x27 cm / monotype on paper, signed, with catalogue no. g 64/9 on the reverse.
10001.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Váli Dezső (1942-): Üres műterem (Műterem, minden rendben van), 2017. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével, feliratával és A/2017/58 opuszszámmal. Reprodukálva a festő honlapján: https://deske.hu/festmenyek#!. Fakeretben. 60x60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with the artist's label and opus no. A/2017/58 on the reverse, reproduced on the artist's homepage: https://deske.hu/festmenyek#! framed
10002.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Földi Péter (1949-): A vörös disznó, 1996. Vizespác, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 58x57 cm
10003.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Gaál József (1960-): Emlékezés tévútjai, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 14/20. Üvegezett fakeretben. 43×54 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 14/20, framed
10004.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Reigl Judit: Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 925/1500, 19,5x24 cm
10005.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10006.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Koppány Attila (1947-): Kompozíció. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 100x50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10007.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Vasarely Victor (1908-1997): AXO-NEW YORK. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): AXO-NEW YORK. Photogravure on paper. Signed on the photogravure. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10008.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Karsch, Manfred (1948-): Oltár (Altar), 1981. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. és művész bélyegzőjével. Fakeretben. 59x31,5 cm
10009.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Misch Ádám (1935-1995): Kerekek (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/5), lapméret: 35x50 cm. Mindössze 5 példányban készült gyűjtői ritkaság!
10010.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10011.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF