Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Almásy Aladár (1946-): A tizenhat éves Bocskay István, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. 37x27 cm. Üvegezett fakeretben.
10024.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Almásy Aladár (1946-): Kishalvány arcának; Intim csók lepergő, 1979. Színes toll, papír, jelezve jobbra lent. Sarkai kartonra ragasztva. 43,5x56 cm
10025.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Alberth Ferenc (1883-1959): Napfényes táj. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 53×66 cm
10026.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

A. Varga Imre (1953-): Vörös és fekete. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán. 48x48,5x2,5 cm
10027.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

A. Varga Imre (1953-): Férfi és nő. Olaj, fa, jelzés nélkül. 40x41,5x6 cm
10028.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

A. Varga Imre (1953-): Páros. Olaj, farost, jelzés nélkül. 80x60 cm
10029.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10030.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Árkossy István (1943-): Holdbéli táj (cím nélkül). Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
10031.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Árkossy István (1943-): Táj várral. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm
10032.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 28x36 cm
10033.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Medicina. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x44 cm
10034.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Mystical composition. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x54 cm
10035.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF