Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2986071
10024
450
14000
Almásy Aladár (1946-): A tizenhat éves Bocskay István, 1989. Litográfia, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. 37x27 cm. Üvegezett fakeretben.
2966921
10025
450
38000
Almásy Aladár (1946-): Kishalvány arcának; Intim csók lepergő, 1979. Színes toll, papír, jelezve jobbra lent. Sarkai kartonra ragasztva. 43,5x56 cm
2988347
10026
450
28000
Alberth Ferenc (1883-1959): Napfényes táj. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 53×66 cm 2918569
10027
450
90000
A. Varga Imre (1953-): Vörös és fekete. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán. 48x48,5x2,5 cm 2918573
10028
450
80000
A. Varga Imre (1953-): Férfi és nő. Olaj, fa, jelzés nélkül. 40x41,5x6 cm
2918575
10029
450
65000
A. Varga Imre (1953-): Páros. Olaj, farost, jelzés nélkül. 80x60 cm
2859727
10030
450
180000
2956309
10031
450
44000
Árkossy István (1943-): Holdbéli táj (cím nélkül). Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
2956312
10032
450
44000
Árkossy István (1943-): Táj várral. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm
2988286
10033
450
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 28x36 cm 2938509
10034
450
Ábrahám Rafael (1929-2014): Medicina. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x44 cm 2938512
10035
450
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mystical composition. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 35x54 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF