Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

10048.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Borbély Béla (194?-2019): Színes táj (Balaton környéke). Akvarell, papír, jelzés nélkül, 47,5x54 cm.
10049.

Rufpreis:
4 000 HUF

10050.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Banga Ferenc (1947-): Babits VII. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm
10051.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bodri Ferenc (1943-2021): József Attila illusztráció. Tus, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49×29 cm
10052.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bérczi Ottó (?-): Nyári történetek, 2 db karikatúra, tus, papír, 33×22 cm
10053.

Rufpreis:
10 000 HUF

10054.

Rufpreis:
12 000 HUF

10055.

Rufpreis:
12 000 HUF

10056.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Gróf székesi Bercsényi Miklós (1665-1725) kuruc főgenerális portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. Lap széle kissé sérült. 30x24,5 cm.
10057.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Poeltenberg Ernő (1808-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22 cm
10058.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm.
10059.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF