Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990510
10048
450
30000
2989114
10049
450
Borbély Béla (194?-2019): Színes táj (Balaton környéke). Akvarell, papír, jelzés nélkül, 47,5x54 cm. 2987867
10050
450
50000
2987034
10051
450
5500
Banga Ferenc (1947-): Babits VII. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm 2993517
10052
450
15000
Bodri Ferenc (1943-2021): József Attila illusztráció. Tus, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49×29 cm 2993769
10053
450
Bérczi Ottó (?-): Nyári történetek, 2 db karikatúra, tus, papír, 33×22 cm
2953550
10054
450
2953556
10055
450
2967008
10056
450
2914262
10057
450
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Gróf székesi Bercsényi Miklós (1665-1725) kuruc főgenerális portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. Lap széle kissé sérült. 30x24,5 cm.
2914377
10058
450
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Poeltenberg Ernő (1808-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22 cm
2914178
10059
450
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Kiss Ernő (1799-1849) honvéd altábornagy, aradi vértanú portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x24 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF