Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914307
10060
450
Bardócz Árpád (1882-1938): Zrínyi Ilona portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Sérült. 34x27 cm
2803679
10061
450
2991420
10062
450
Batári László (1920-1997): Dunakanyar. Szén, papír. Jelzett. 11x14 cm Üvegezett keretben.
2991423
10063
450
40000
B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente (Tolcsvai táj). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x90 cm. 2817053
10064
450
28000
Barcsai Tibor (1937 - 2017): Esztergom városközpont. Olaj, fa, jelzett 14x27 cm Fa keretben
2806635
10065
450
9500
2993715
10066
450
Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv, 1937. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5×15 cm
2993718
10067
450
1937 Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv - rajz a kliséhez, vegyes technika, papír, jelzett, 10×14,5 cm
2993724
10068
450
1937 Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv + képeslap, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, sérült, 10×14,5 cm
2993730
10069
450
1937 Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv, vegyes technika, papír, jelzett + képeslap, Bozó Gyulának megírva és címezve, 10×14,5 cm
2967204
10070
450
19000
2945372
10071
450
22000
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Villon illusztráció. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban 31x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF