Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Bardócz Árpád (1882-1938): Zrínyi Ilona portréja. Ceruza, tus, papír. Jelzett. Sérült. 34x27 cm
10060.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10061.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Batári László (1920-1997): Dunakanyar. Szén, papír. Jelzett. 11x14 cm Üvegezett keretben.
10062.

Rufpreis:
6 000 HUF

B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente (Tolcsvai táj). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x90 cm.
10063.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10064.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10065.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv, 1937. Vegyes technika, papír, jelzett, 9,5×15 cm
10066.

Rufpreis:
4 000 HUF

1937 Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv - rajz a kliséhez, vegyes technika, papír, jelzett, 10×14,5 cm
10067.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937 Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv + képeslap, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, sérült, 10×14,5 cm
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937 Bozó Gyula (1913-2004): Képeslapterv, vegyes technika, papír, jelzett + képeslap, Bozó Gyulának megírva és címezve, 10×14,5 cm
10069.

Rufpreis:
5 000 HUF

10070.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Villon illusztráció. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban 31x21 cm
10071.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF