Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Kunt Ernő (1920-1994): Robin Hood Fametszet, papír jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm
10229.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kiss Terézia (1928-2016): Karácsonyfa. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5×13 cm
10230.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Vizit, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
10231.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Az utcán, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
10232.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Sorban, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
10233.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kákonyi István (1917-1993): Madonna. Linó, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 12×9 cm
10234.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
10235.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10236.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Csigalovász. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Törésnyommal, lap szélén apró szakadással és kisebb folttal, 35x24 cm
10237.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ifj. Kátai Mihály (1935-): Gótikus szobor emlékek, kék kendős. Tűzzománc kép, képcsarnokos címkével, hozzáillő bronzlemezzel fedett keretben, 20x10 cm
10239.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
27

Kádár György (1912-2002): Őszi levelek. Dombornyomat, papír, jelzett. 34,5x25 cm
10240.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF