Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992319
10229
450
Kunt Ernő (1920-1994): Robin Hood Fametszet, papír jelzett, üvegezett keretben 40x50 cm 2953961
10230
450
Kiss Terézia (1928-2016): Karácsonyfa. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5×13 cm 2931460
10231
450
Kondor Béla (1931-1972): Vizit, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
2931457
10232
450
Kondor Béla (1931-1972): Az utcán, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm
2931462
10233
450
Kondor Béla (1931-1972): Sorban, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×6 cm 2958290
10234
450
Kákonyi István (1917-1993): Madonna. Linó, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 12×9 cm 2773041
10235
450
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 99/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
2642819
10236
450
14000
Kádár Katalin (1951): 7 db grafikája 1987. Tus, nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Apró gyűrődésekkel. 35x25 cm
2968114
10237
450
14000
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Csigalovász. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Törésnyommal, lap szélén apró szakadással és kisebb folttal, 35x24 cm 2968624
10238
450
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
2993059
10239
450
30000
Ifj. Kátai Mihály (1935-): Gótikus szobor emlékek, kék kendős. Tűzzománc kép, képcsarnokos címkével, hozzáillő bronzlemezzel fedett keretben, 20x10 cm 2946801
10240
450
Kádár György (1912-2002): Őszi levelek. Dombornyomat, papír, jelzett. 34,5x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF