Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965823
10397
450
50000
Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Lovaskocsi a hóban. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Horse drawn carriage in the snow. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm 2991970
10398
450
19000
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Erdő. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 40×50 cm 2987811
10399
450
55000
Scholz Erik (1926-1995): Napfényes táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 60×80 cm 2987833
10400
450
40000
Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Udvarban, 1967. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Apró felületi sérüléssel. 50×80 cm 2975821
10401
450
24000
Schéner Mihály (1923-2009): Unikornis. Pasztell, filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 21x17 cm
2879489
10402
450
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Táj. Olaj, vászon, vakráma nélkül. Jelzett. Kis sérülésekkel, 44x56 cm. 2879462
10403
450
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm 2879460
10404
450
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 41x59cm 2969227
10405
450
Saáry Jenő (?-?), XX. sz. eleje: Lázadás. Vegyes technika, papír. jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 9x9,5 cm
2953958
10406
450
Salamon Árpád (1930-2020): Arpad Salamon. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (70/100). 21x8,5 cm
2866672
10407
450
2200
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 39×30 cm
2992663
10408
450
Stefániay Edit (1936 - ) Nő lepkével. Tűzzománc, 10x10 cm, kerettel 20x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF