Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Lovaskocsi a hóban. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Horse drawn carriage in the snow. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm
10397.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Erdő. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 40×50 cm
10398.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Scholz Erik (1926-1995): Napfényes táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10399.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Udvarban, 1967. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Apró felületi sérüléssel. 50×80 cm
10400.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Schéner Mihály (1923-2009): Unikornis. Pasztell, filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 21x17 cm
10401.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sárdy Brutus (1892-1970): Táj. Olaj, vászon, vakráma nélkül. Jelzett. Kis sérülésekkel, 44x56 cm.
10402.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
9

Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm
10403.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
11

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 41x59cm
10404.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
9

Saáry Jenő (?-?), XX. sz. eleje: Lázadás. Vegyes technika, papír. jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 9x9,5 cm
10405.

Rufpreis:
3 000 HUF

Salamon Árpád (1930-2020): Arpad Salamon. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (70/100). 21x8,5 cm
10406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 39×30 cm
10407.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Stefániay Edit (1936 - ) Nő lepkével. Tűzzománc, 10x10 cm, kerettel 20x20 cm
10408.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF