Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987039
10373
450
4800
Réti Mátyás (1922-2002): Pécsi házak. Színes linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 38x29 cm 2986000
10374
450
80000
2966606
10375
450
28000
Réti Mátyás (1922-2002): Tiszadobi református templom. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 60×50 cm 2966636
10376
450
24000
Réti Mátyás (1922-2002): Veszprémi utca. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 36×45,5 cm 2992304
10377
450
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő akt. Olaj, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozott, a karton alja elázott de a képen ez nem látszik. 41x28 cm 2992323
10378
450
Reich Gábor (1951-): Növények. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 43/100 keretben törött üveggel. 24x36 cm
2744547
10379
450
2903856
10380
450
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26×34 cm 2965677
10381
450
3200
Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm
2750412
10382
450
2750416
10383
450
15000
2750422
10384
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF