Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Réti Mátyás (1922-2002): Pécsi házak. Színes linómetszet, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 38x29 cm
10373.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10374.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Réti Mátyás (1922-2002): Tiszadobi református templom. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 60×50 cm
10375.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Réti Mátyás (1922-2002): Veszprémi utca. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 36×45,5 cm
10376.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő akt. Olaj, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozott, a karton alja elázott de a képen ez nem látszik. 41x28 cm
10377.

Rufpreis:
8 000 HUF

10378.

Rufpreis:
4 000 HUF

10379.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26×34 cm
10380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm
10381.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10382.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10383.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10384.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF