Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

10385.

Rufpreis:
12 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Szénahordás, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és Zichy Galéria címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10386.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Réti Mátyás (1922-2002): Szentendrei részlet, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és Zichy Galéria címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10387.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
10388.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
10389.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Pörgés, 1997. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×40 cm. Fakeretben.
10390.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10391.

Rufpreis:
1 200 HUF

Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x14 cm
10392.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rónai Antal (1924-): Nádasban. Olaj, farost, jelzett, 40x70 cm Dekoratív fa keretben, kisebb sérülések a kereten
10393.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Richter Ilona (1928-): Gyümölcsök. Lavírozott tus, papír, jelzett, paszpartuban. Lap teteje kissé foltos, paszpartu laza. 22x10,5 cm
10394.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Réti Zsuzsa (1899-?): Kislány a kertben. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben, 50×35 cm
10395.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Ház napfényben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Sunny house. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm
10396.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF