Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750418
10385
450
2966654
10386
450
38000
Réti Mátyás (1922-2002): Szénahordás, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és Zichy Galéria címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
2966650
10387
450
38000
Réti Mátyás (1922-2002): Szentendrei részlet, 1999. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és Zichy Galéria címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm 2942724
10388
450
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
2942760
10389
450
Rippl-Rónai József (1861-1927): Bikaviadal 1913. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 16x23 cm csak 200 pld!
2739568
10390
450
15000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Pörgés, 1997. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×40 cm. Fakeretben. 2692648
10391
450
2970119
10392
450
Radó Zsuzsa divattervező, működött a XX. sz. közepén: Női ruhaterv, 1940 k. Ceruza, akvarell, papír, pecséttel jelzett. 29x14 cm 2975410
10393
450
Rónai Antal (1924-): Nádasban. Olaj, farost, jelzett, 40x70 cm Dekoratív fa keretben, kisebb sérülések a kereten
2935296
10394
450
17000
Richter Ilona (1928-): Gyümölcsök. Lavírozott tus, papír, jelzett, paszpartuban. Lap teteje kissé foltos, paszpartu laza. 22x10,5 cm 2853208
10395
450
Réti Zsuzsa (1899-?): Kislány a kertben. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben, 50×35 cm 2965827
10396
450
38000
Włodzimierz Rutkowski (1915-1992): Ház napfényben. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 19x24 cm / Włodzimierz Rutkowski (1915-1992), polish painter: Sunny house. Oil on wood fibre, signed, framed. 19x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF