Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Hantos Károly (1955-): Op-art kompozíció. Computer print, papír, jelzett. Paszpartuban. 39,5x29,5 cm
10205.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben. 50×70 cm.
10206.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10207.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x24 cm.
10208.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony sárgában. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x21 cm.
10209.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10210.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10211.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10212.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Imre István (1918-1983): Évi. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x38 cm
10213.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10214.

Rufpreis:
8 000 HUF

Imre István (1918-1983): Szolnoki Tabán. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 42/100. Lapszéli elszíneződéssel. 49×59 cm
10215.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jurida Károly (1935-2009): Parlament, Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (17/50). Feltekerve. 29x38 cm
10216.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF