Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2935314
10205
450
24000
Hantos Károly (1955-): Op-art kompozíció. Computer print, papír, jelzett. Paszpartuban. 39,5x29,5 cm
2991876
10206
450
42000
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben. 50×70 cm.
2884476
10207
450
24000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. ex. jelzéssel, 33x41,5 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof 2990572
10208
450
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x24 cm.
2990575
10209
450
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony sárgában. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 8/40. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 8/40, 36x21 cm.
2904193
10210
450
24000
2954017
10211
450
24000
2987770
10212
450
44000
2987155
10213
450
3200
Imre István (1918-1983): Évi. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x38 cm 2948746
10214
450
2990929
10215
450
Imre István (1918-1983): Szolnoki Tabán. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 42/100. Lapszéli elszíneződéssel. 49×59 cm 2990037
10216
450
Jurida Károly (1935-2009): Parlament, Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (17/50). Feltekerve. 29x38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF