Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Csuta György (1952-): Párharc. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (25/11). Kissé foltos, lap széle kissé sérült. 24x28 cm
10120.

Rufpreis:
8 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 4 db mű: 3 db akt és 1 db portré. Ceruza, papír, hártyapír (utóbbin apró lapszéli sérülésekkel). Mindegyik jelzett. 21x30 cm.
10121.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Durkó Gábor (1916-2003), 2 db mű: Városképek (Prága és Constanta). Filctoll, golyóstoll, papír. Jelzett. 29x17,5 és 21x30 cm
10122.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Női aktok (részben kétoldalas). Ceruza vagy golyóstoll, papír. 3 db jelzett. 16x14 és 29,5x21 cm közötti méretekben
10123.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vitéz Darvassy István (1888-1960): Expresszionista portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Korabeli, sérült fakeretben. 55x45 cm
10124.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Dókus Eörs (1940-2008): Balatoni csónakok. Olaj, vászon, faroston. Jelzés nélkül. 34x47,5 cm
10125.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1876 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott félvászon vázlatfüzetben, lapokra ragasztva, kopott borítóval, részben foltos lapokkal, egy lap kijár és a lapszélei sérültek, kissé sérült kötéssel, 34 sztl. lev., vázlatfüzet, 28x44 cm, lapméret: kb. 23x30 cm
10126.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10127.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Darmó Éva (1980-): 6 db tanulmányrajz, többségében női aktokkal és alakokkal. Ceruza, papír. Jelzett. Helyenként kissé foltos. 35x25 cm.
10128.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Deli Antal (1886-1960): Portré. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, 49,5x39,5 cm
10129.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Szürrealista kép. Olaj, vegyes technika, applikáció, jelzés nélkül, plexiüvegezett fakeretben, plexi kissé sérült, 16x21 cm
10130.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10131.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF