Durkó Gábor (1916-2003), össz. 4 db mű: 3 db akt és 1 db portré. Ceruza, papír, hártyapír (utóbbin apró lapszéli sérülésekkel). Mindegyik jelzett. 21x30 cm.
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Női aktok (részben kétoldalas). Ceruza vagy golyóstoll, papír. 3 db jelzett. 16x14 és 29,5x21 cm közötti méretekben
1876 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott félvászon vázlatfüzetben, lapokra ragasztva, kopott borítóval, részben foltos lapokkal, egy lap kijár és a lapszélei sérültek, kissé sérült kötéssel, 34 sztl. lev., vázlatfüzet, 28x44 cm, lapméret: kb. 23x30 cm
Deák B. Ferenc (1938-2004): Álom paripával (szürrealista kép). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Szürrealista kép. Olaj, vegyes technika, applikáció, jelzés nélkül, plexiüvegezett fakeretben, plexi kissé sérült, 16x21 cm