Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Csergezán Pál (1924-1996): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm, üvegezett fakeretben.
10108.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Kalapos portré . Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

10110.

Rufpreis:
8 000 HUF

10111.

Rufpreis:
5 000 HUF

10112.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
10113.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes formák, 1992. Olaj, farost, jelezve középen jobbra lent. 43x34 cm
10114.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10115.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Csapó Márton (1889-?): Napfényes táj, 1924. Pasztell, papír, jelzett. 43x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10116.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csapek Károly (1904-1976): Jelenet. Kréta, papír, jelezve balra lent, üveg mögött, 29×41 cm
10117.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cseke Zoltán (1980-): Táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10118.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10119.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF