Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967036
10108
450
Csergezán Pál (1924-1996): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm, üvegezett fakeretben. 2939543
10109
450
Csepeli Németh Miklós (1934-2012), kétoldalas mű: Kalapos portré . Monotípia (hátoldalán ceruza), papír, jelzett a hátoldalán, lap alján kisebb szakadással, 43,5x30 cm
2884738
10110
450
2721836
10111
450
2953641
10112
450
15000
2953643
10113
450
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
2936449
10114
450
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes formák, 1992. Olaj, farost, jelezve középen jobbra lent. 43x34 cm
2967002
10115
450
32000
2832909
10116
450
15000
Csapó Márton (1889-?): Napfényes táj, 1924. Pasztell, papír, jelzett. 43x29 cm. Üvegezett fakeretben. 2993759
10117
450
Csapek Károly (1904-1976): Jelenet. Kréta, papír, jelezve balra lent, üveg mögött, 29×41 cm
2956264
10118
450
Cseke Zoltán (1980-): Táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 40×30 cm 2994191
10119
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF