Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966995
10096
450
Budai Tibor (1946-): A vágy bennünk örökké él, 1993. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, lap alján Budai Tibor autográf ajándékozási soraival Szalay Pál (1953-2015) festőművész részére 1993-ból. 19x14 cm
2938446
10097
450
Borbély Ferenc Gusztáv (1948-): Tükörkép 4 (erotikus grafika). Ofszet, papír, jelzett. 14×20 cm
2938452
10098
450
Borbély Ferenc Gusztáv (1948-): Tükörkép 3 (erotikus grafika). Ofszet, papír, jelzett. 14×20 cm
2866090
10099
450
80000
2987219
10100
450
Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2987217
10101
450
Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2968427
10102
450
4200
Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm 2974275
10103
450
15000
Csák Máté (1938-2017): Hajó (Odüsszeia). Akvarell, papír, jelzett. fa keretben, 21x59 cm. 2909128
10104
450
19000
Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm. 2824658
10105
450
120000
2915538
10106
450
Csavlek András (1942-): Út a Bakonyban. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×45 cm 2895086
10107
450
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF