Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Budai Tibor (1946-): A vágy bennünk örökké él, 1993. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, lap alján Budai Tibor autográf ajándékozási soraival Szalay Pál (1953-2015) festőművész részére 1993-ból. 19x14 cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borbély Ferenc Gusztáv (1948-): Tükörkép 4 (erotikus grafika). Ofszet, papír, jelzett. 14×20 cm
10097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Borbély Ferenc Gusztáv (1948-): Tükörkép 3 (erotikus grafika). Ofszet, papír, jelzett. 14×20 cm
10098.

Rufpreis:
1 800 HUF

10099.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10100.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10101.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csavlek András (1942- ): Budapest. Színes linómetszet, papír, jelzett, 26×55 cm
10102.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Csák Máté (1938-2017): Hajó (Odüsszeia). Akvarell, papír, jelzett. fa keretben, 21x59 cm.
10103.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Csáky Lajos (1950-): Boldog pillanat. Kréta, olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 45x15 cm.
10104.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10105.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Csavlek András (1942-): Út a Bakonyban. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24×45 cm
10106.

Rufpreis:
2 000 HUF

10107.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF