Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Haraszty István (1934-2022): Struktúrák (cím nélkül), 2011.Computer print, papír, jelzett, számozott (1/1), Haraszty István bélyegzőjével. Kartonra rögzítve. 20,5x29 cm.
10012.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10013.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nagy Gabriella (1968): Jó messze II. Olaj, vászon Jelzett. Hátoldalán is szignált. Néhány kis felületi karccal. 120x180 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10014.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Gráber Margit (1896-1993): Szentendrei részlet, 1957. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 43×61 cm.
10015.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10016.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10017.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Fazekas Pál (1915-1978): Szent István felajánlja a koronát Szűz Máriának, 1930-as évek. Akvarell, tus, papír, jelezve lent középen. Paszpartuban. 35x22 cm.
10018.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Viski János (1891-1987): Vágtázó szekér. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10019.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Temesváry József, működött a XX. sz első felében: Farsangi bál, 1929. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 68x76 cm
10020.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
14

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Zólyom vára, 1964. Szén, karton. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×34 cm
10021.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Andruskó Károly (1915-2008), 2 db mű: Zenta és Gyöngyös látképe. Linómetszet, papír, jelzett (Gyöngyös), jelzett a metszeten (Zenta), Gyöngyös hajtásnyommal, 9x21 (Gyöngyös) és 9x20 cm
10022.

Rufpreis:
2 000 HUF

10023.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF