Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Albrecht Júlia (1948-): Ülő nő portréja, 1969. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Paszpartuban. 52x37,5 cm
10036.

Rufpreis:
5 000 HUF

10037.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Bor, sör (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 16,5×22 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

10039.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Utca lovaskocsikkal (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 1 próba jelzéssel, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("nem volt kiállítva"). 25×34,5 cm
10040.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jalta. rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Apokalipszis. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46x34 cm
10042.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bajor Ágost (1892-1958): Ave Gabriella 1933. Rézkarc, papír, jelzett, lap belsejében Bajor Ágost, vitéz Komondy (László?) és más ok beazonosításra váró aláírásaival. 13x8 cm
10043.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bardócz Árpád (1882-1938): Gróf széki Teleki László (1811-1861) politikus portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Kissé foltos. 30x21 cm
10044.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bardócz Árpád (1882-1938): Bezerédi Bezerédj István (1796-1856) reformkori politikus portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 29x21 cm.
10045.

Rufpreis:
10 000 HUF

Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1965. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült, 28×19,5 cm
10046.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balázs Imre (1931-2012): Erdélyi táj, 1968. Tus, akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 17x12 cm
10047.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF