Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994143
10036
450
Albrecht Júlia (1948-): Ülő nő portréja, 1969. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Paszpartuban. 52x37,5 cm 2734543
10037
450
2971693
10038
450
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Bor, sör (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 16,5×22 cm
2823419
10039
450
2971685
10040
450
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Utca lovaskocsikkal (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 1 próba jelzéssel, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("nem volt kiállítva"). 25×34,5 cm 2990872
10041
450
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jalta. rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
2990883
10042
450
Ábrahám Rafael (1929-2014): Apokalipszis. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46x34 cm 2985047
10043
450
Bajor Ágost (1892-1958): Ave Gabriella 1933. Rézkarc, papír, jelzett, lap belsejében Bajor Ágost, vitéz Komondy (László?) és más ok beazonosításra váró aláírásaival. 13x8 cm 2914374
10044
450
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Gróf széki Teleki László (1811-1861) politikus portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Kissé foltos. 30x21 cm
2914270
10045
450
Bardócz Árpád (1882-1938): Bezerédi Bezerédj István (1796-1856) reformkori politikus portréja. Tus, ceruza, papír. Jelzett. 29x21 cm.
2993741
10046
450
Barta István (1892-1976): Gesztusok, 1965. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült, 28×19,5 cm 2991608
10047
450
5500
Balázs Imre (1931-2012): Erdélyi táj, 1968. Tus, akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 17x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF