Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Intelligens társalgás. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. Hátoldalán feliratozott. 32x24 cm
10072.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Birinyi István (?-): Cím nélkül, 1967. Kollázs, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 44x31,5 cm
10073.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10074.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10075.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

B. Séday Mária (1925-2009): Emlékezés a "Szégyen" c. filmre (Ingmar Bergman). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 90×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10076.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10077.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10078.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Birkás István (1947-2018): Két pont. Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 30×40 cm
10079.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Budaváry Sándor (?-?): Gólyák. Olaj, karton. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm.
10080.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo). Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 18x13 cm
10081.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bánkuti Gertrúd (1948-): Alkony. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10082.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
11

Bánkuti Gertrúd (1948-): Erdőben. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10083.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF