Batári László (1920-1997): Körtefa Nagymaroson. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 190x90m. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
B. Séday Mária (1925-2009): Emlékezés a "Szégyen" c. filmre (Ingmar Bergman). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 90×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papír. jelzés nélkül. Kiállítva: "A gyermek a művészetben", 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Üvegezett fakeretben.
Bánkuti Gertrúd (1948-): Alkony. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Bánkuti Gertrúd (1948-): Erdőben. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 70×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!