Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

10084.

Rufpreis:
5 000 HUF

10085.

Rufpreis:
2 400 HUF

10086.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bér János (1937-2021): Cím nélkül, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (34/35). 66×52 cm
10087.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bíró László (?-?): Muslisziget Vésztőn, 1906. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben. 17x28 cm
10088.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás, 1986. Ofszet, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm
10089.

Rufpreis:
2 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm
10090.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

10092.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Kétárbócos vitorlás és a várakozó tengerész. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10093.

Rufpreis:
10 000 HUF

Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Háromárbócos vitorlás. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10094.

Rufpreis:
10 000 HUF

Braun Károly (?-?): Szentendre, 1918. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 20×29,5 cm
10095.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF