Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832906
10084
450
2971338
10085
450
2763264
10086
450
22000
2993107
10087
450
14000
Bér János (1937-2021): Cím nélkül, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (34/35). 66×52 cm 2990611
10088
450
Bíró László (?-?): Muslisziget Vésztőn, 1906. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben. 17x28 cm 2938481
10089
450
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás, 1986. Ofszet, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm
2953465
10090
450
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm
2951235
10091
450
Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm
2895224
10092
450
55000
2965810
10093
450
Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Kétárbócos vitorlás és a várakozó tengerész. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2965799
10094
450
Monika Bończa-Tomaszewska (?-), XX. sz. vége: Háromárbócos vitorlás. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 14x18 cm. Dekoratív fakeretben. 2969192
10095
450
Braun Károly (?-?): Szentendre, 1918. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 20×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF