Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2971354
10253
450
14000
2953999
10254
450
24000
2710210
10255
450
28000
2971348
10256
450
14000
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
2710299
10257
450
70000
2832896
10258
450
Kéri Imre (1945-): Jegyzetek a XX. századból. Akvatinta, papír, jelzett, számozott: 19/30, 35x25cm.
2832902
10259
450
2849012
10260
450
Kuruczné Paál Mária (1943-): Remény, 2005. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 14,5x9,5 cm
2890495
10261
450
Konstantin László (1930- ): Fiú (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, 29,5x21 cm
2888367
10262
450
Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
2994182
10263
450
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé foltos. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, 29x38 cm (keret: 44x55 cm)
2994177
10264
450
Konecsni György (1908-1970): Rákóczi és Esze találkozása. Színezett rézkarc, papír, jelzett. A lap széle sérült, ázásnyomokkal, 34x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF