Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

10253.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10254.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10255.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10256.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10257.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Kéri Imre (1945-): Jegyzetek a XX. századból. Akvatinta, papír, jelzett, számozott: 19/30, 35x25cm.
10258.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10259.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kuruczné Paál Mária (1943-): Remény, 2005. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 14,5x9,5 cm
10260.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Konstantin László (1930- ): Fiú (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, 29,5x21 cm
10261.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
10262.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé foltos. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, 29x38 cm (keret: 44x55 cm)
10263.

Rufpreis:
6 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Rákóczi és Esze találkozása. Színezett rézkarc, papír, jelzett. A lap széle sérült, ázásnyomokkal, 34x37 cm
10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF