Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2774108
10421
450
Alice Schuster (A düreni művésztelep tagja): Virágcsendélet 1983. Olaj, kasírozott vászon. Keretben. 30x40cm
2786408
10422
450
Paul Segler (1931) német festőművész: Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben: 70cm x 60cm
2841473
10423
450
24000
2926004
10424
450
26000
2994187
10425
450
Silberhorn Tibor (1927- ): Palántázás, 1957. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási felirattal. A lap széle kissé foltos. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, 24x29,5 cm (keret: 38x48 cm)
2993263
10426
450
Sárkány Jolán (1907-1985): Virágzó kert. Akvarell, papír, jelzett, papírra ragasztva, 28,5×39 cm 2991679
10427
450
2200
Sárkány Jolán (1907-1985): Táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 44,5×29 cm 2989228
10428
450
Szendrei József (1989-), Bortnyik Sándor után: Motoros. Olaj, vászon. Hátoldalon jelzett. 50x52 cm 2988971
10429
450
14000
Sz. Nagy Lajos (?-): Kikötő. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 24x35 cm
2967958
10430
450
Szalay Pál (1953-2015): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. 46x63 cm
2967951
10431
450
Szalay Pál (1953-2015): Társaság. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 35x49,5 cm
2962421
10432
450
Sztopka Anna (1950-): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, 44x68 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF