Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Alice Schuster (A düreni művésztelep tagja): Virágcsendélet 1983. Olaj, kasírozott vászon. Keretben. 30x40cm
10421.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Paul Segler (1931) német festőművész: Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben: 70cm x 60cm
10422.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10423.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10424.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10425.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sárkány Jolán (1907-1985): Virágzó kert. Akvarell, papír, jelzett, papírra ragasztva, 28,5×39 cm
10426.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárkány Jolán (1907-1985): Táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 44,5×29 cm
10427.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szendrei József (1989-), Bortnyik Sándor után: Motoros. Olaj, vászon. Hátoldalon jelzett. 50x52 cm
10428.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Sz. Nagy Lajos (?-): Kikötő. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 24x35 cm
10429.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Pál (1953-2015): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. 46x63 cm
10430.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015): Társaság. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 35x49,5 cm
10431.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sztopka Anna (1950-): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, 44x68 cm
10432.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF