Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990921
10506
450
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Híd a falu végén. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm 2990584
10507
450
Vasarely Victor (1908-1997): Formák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 55x40 cm 2988273
10508
450
Wagner Géza (1879-1939): Patak mentén, 1912. Színes akvatinta, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29x41 cm 2958296
10509
450
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
2962473
10510
450
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé foltos, 49x30,5 cm 2968658
10511
450
2935324
10512
450
Zsarnóczky Krisztina (?-) Portré. Vegyes technika, papír. Jelzett. 39,5x36 cm
2786429
10513
450
24000
Walter Wortmann (1913-1977) német festőművész: Lápvidék, 1953. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
2938488
10514
450
Zubovits Győrkös Erzsébet (?-): "Ősi jel II.". Fanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. számozással. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x7 cm.
2994102
10515
450
Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 19/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 43,5x31,5 cm 2994104
10516
450
Andy Warhol (1928-1987): John Lennon. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 29/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 43,5x36 cm 2990915
10517
450
4600
Zádor István (1882-1963): Kastély a várrom alatt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF