Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Híd a falu végén. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×29 cm
10506.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vasarely Victor (1908-1997): Formák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 55x40 cm
10507.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wagner Géza (1879-1939): Patak mentén, 1912. Színes akvatinta, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29x41 cm
10508.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, paszpartuban, 14×18 cm
10509.

Rufpreis:
4 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé foltos, 49x30,5 cm
10510.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10511.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsarnóczky Krisztina (?-) Portré. Vegyes technika, papír. Jelzett. 39,5x36 cm
10512.

Rufpreis:
5 000 HUF

Walter Wortmann (1913-1977) német festőművész: Lápvidék, 1953. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
10513.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zubovits Győrkös Erzsébet (?-): "Ősi jel II.". Fanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. számozással. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x7 cm.
10514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 19/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 43,5x31,5 cm
10515.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
13

Andy Warhol (1928-1987): John Lennon. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 29/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 43,5x36 cm
10516.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
17

Zádor István (1882-1963): Kastély a várrom alatt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×33 cm
10517.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF