Andy Warhol (1928-1987): John Lennon. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 29/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal / Ofset Lithography on paper, with certificate 43,5x36 cm