Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2896048
10446
450
26000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm 2896052
10447
450
2889229
10448
450
36000
2953509
10449
450
Szalay Pál (1953-2015): Mártély (Tisza), 1997. Akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 43x31 cm
2907820
10450
450
22000
Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
2804231
10451
450
15000
2962400
10452
450
Sztopka Anna (1950-): Táj szélmalommal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x62 cm
2822919
10453
450
65000
Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
775155
10454
450
Szabó Vladimír (1905-1991): Férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×28 cm 2991077
10455
450
36000
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Hazafelé. Pasztell, karton. Jelzett a hátoldalán. Hátoldalán akt tanulmányrajzok. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×33 cm.
2991065
10456
450
Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm
2991208
10457
450
Szabó Klára (?-?): Geometrikus város. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. 61x43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF