Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm
10446.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10447.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10448.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szalay Pál (1953-2015): Mártély (Tisza), 1997. Akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 43x31 cm
10449.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
10450.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10451.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sztopka Anna (1950-): Táj szélmalommal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 50x62 cm
10452.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm
10453.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Szabó Vladimír (1905-1991): Férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×28 cm
10454.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Hazafelé. Pasztell, karton. Jelzett a hátoldalán. Hátoldalán akt tanulmányrajzok. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 26×33 cm.
10455.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szantrucek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Erdőrészlet. Akvarell, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 34×25 cm
10456.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szabó Klára (?-?): Geometrikus város. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva. 61x43 cm
10457.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF