Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987317
10277
450
Kozma Lajos (1884-1948): Ücsörgés. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm 2987335
10278
450
Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×16 cm 2987338
10279
450
Kozma Lajos (1884-1948): Fej. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×16 cm 2987344
10280
450
Kozma Lajos (1884-1948): Lant. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 18×16 cm 2966570
10281
450
Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Sikoly. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 29,5×40 cm 2692359
10282
450
Lukovszky László (1922-1981): Áchim András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2955224
10283
450
4800
László Gyula (1910-1998): Jegenyék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm 2935335
10284
450
Lieber Éva (1932-2005): Dombos táj. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm
2935320
10285
450
Lukács Ágnes (1920-2016): Nyári gomolyfelhők, 1986. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 32x22 cm
2990044
10286
450
Mészáros Wivien (1966-): Holland táj. Olaj, farost. Jelzett. Széeli apró sérülésekkel. 50x60 cm 2990099
10287
450
36000
Markó Erzsébet (1947-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén és megrendelőlapján feliratozott, 60×80 cm
2987825
10288
450
28000
Makra János (1920-1991): Utca. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 54×67 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF