Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Kozma Lajos (1884-1948): Ücsörgés. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm
10277.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×16 cm
10278.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Fej. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×16 cm
10279.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Lant. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 18×16 cm
10280.

Rufpreis:
10 000 HUF

Luzsicza Lajos Árpád (1949- ): Sikoly. Tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 29,5×40 cm
10281.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lukovszky László (1922-1981): Áchim András. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10282.

Rufpreis:
1 200 HUF

László Gyula (1910-1998): Jegenyék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm
10283.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lieber Éva (1932-2005): Dombos táj. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm
10284.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lukács Ágnes (1920-2016): Nyári gomolyfelhők, 1986. Akvarell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 32x22 cm
10285.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mészáros Wivien (1966-): Holland táj. Olaj, farost. Jelzett. Széeli apró sérülésekkel. 50x60 cm
10286.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Markó Erzsébet (1947-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén és megrendelőlapján feliratozott, 60×80 cm
10287.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Makra János (1920-1991): Utca. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 54×67 cm.
10288.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF