Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2974261
10193
450
Hertay Mária (1932-2018): Virágzó fa. Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 7,5x12 cm 2792387
10194
450
2965651
10195
450
Horváth Jenő (1892-): Termékenység, linómetszet, papír, jelzett nyomtatva a hátoldalán, paszpartuban, 14,5x26 cm
2692407
10196
450
2920952
10197
450
19000
Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (12/100), lapszéli apró sérüléssel, 30×39 cm
2939558
10198
450
Horváth Iván (1935-): Kompozíció III., 1986. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 22,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2969810
10199
450
44000
Halvax Gyula (1906-1984): Faluvégi fa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×40 cm
2786060
10200
450
46000
Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm 2828726
10201
450
28000
Hetényi Tibor (1891-1977): Dombos táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, 47,5x63,5 cm 2804249
10202
450
32000
Hetényi Tibor (1891-1977): Ebédelők. Akvarell, tus,, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 57x37,5 cm 2786057
10203
450
46000
Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm 2958317
10204
450
Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, 16,5×26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF