Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Hertay Mária (1932-2018): Virágzó fa. Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 7,5x12 cm
10193.

Rufpreis:
4 000 HUF

10194.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Horváth Jenő (1892-): Termékenység, linómetszet, papír, jelzett nyomtatva a hátoldalán, paszpartuban, 14,5x26 cm
10195.

Rufpreis:
3 000 HUF

10196.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Zene, rézkarc, papír, jelzett, számozott (12/100), lapszéli apró sérüléssel, 30×39 cm
10197.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Horváth Iván (1935-): Kompozíció III., 1986. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 22,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Halvax Gyula (1906-1984): Faluvégi fa. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50×40 cm
10199.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hetényi Tibor (1891-1977): Életkép, 1972. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 57,5x71 cm
10200.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hetényi Tibor (1891-1977): Dombos táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, 47,5x63,5 cm
10201.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10202.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm
10203.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, 16,5×26,5 cm
10204.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF