Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987894
10289
450
14000
Makrisz Zizi (1924-2014): Bakui olajkutak I, 1964. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 45x36 cm 2987037
10290
450
Magyar József (1936-): Emberpár (olvashatatlan címmel). Olaj, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x28 cm
2986930
10291
450
15000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 25×36 cm 2966690
10292
450
Mezősné Bednárik Mária: Erdély, falusi ház. Akvarell, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 15,5x21,5 cm
2974662
10293
450
Mezős Béla (1949- ): Erdőben 2. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 18x28 cm 2974658
10294
450
Mezős Béla (1949- ): Parton Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 14,5x20 cm 2989637
10295
450
Móra László (1947-): Csendélet székkel. Olaj, vászon Jelzett 60x40 cm Keretben 2849112
10296
450
2966574
10297
450
3200
Marosán Gyula (1915-2003): Havas táj. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29x39 cm 2908559
10298
450
Mezős Béla (1949-): Holdbéli táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 29x39 cm
2908556
10299
450
Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
2677980
10300
450
50000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF