Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Makrisz Zizi (1924-2014): Bakui olajkutak I, 1964. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 45x36 cm
10289.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
10

Magyar József (1936-): Emberpár (olvashatatlan címmel). Olaj, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x28 cm
10290.

Rufpreis:
6 000 HUF

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 25×36 cm
10291.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Mezősné Bednárik Mária: Erdély, falusi ház. Akvarell, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 15,5x21,5 cm
10292.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mezős Béla (1949- ): Erdőben 2. Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 18x28 cm
10293.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezős Béla (1949- ): Parton Akril, karton. Jelzett, üvegezett keretben a hátoldalon a művész bélyegzőjével, és autográf feliratával 14,5x20 cm
10294.

Rufpreis:
6 000 HUF

Móra László (1947-): Csendélet székkel. Olaj, vászon Jelzett 60x40 cm Keretben
10295.

Rufpreis:
5 000 HUF

10296.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Marosán Gyula (1915-2003): Havas táj. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29x39 cm
10297.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10298.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm
10299.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10300.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF