Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2850959
10458
450
32000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista hölgy. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x19,5 cm
2987325
10459
450
Szász Endre (1926-2003): Alakok, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, (4×) 6,5×6,5 cm 2987887
10460
450
55000
Tenkács Tibor (1913-1998): Tiszapart (Szomorú időben). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×80 cm 2962773
10461
450
Torbó Gyula (?1940-?): Nevető álarc. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
2992101
10462
450
Turza Ferenc (1945-2022): Folyó. Olaj, farost, jelzett, masszív fa keretben 40x50 cm
2992102
10463
450
Turza Ferenc (1945-2022): Folyó nyárfákkal. Olaj, farost, jelzett, masszív fa keretben 40x50 cm 2747558
10464
450
500
2803609
10465
450
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm
2687337
10466
450
2715516
10467
450
2717038
10468
450
22000
2822914
10469
450
75000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 60x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF