Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

10458.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Szász Endre (1926-2003): Alakok, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, (4×) 6,5×6,5 cm
10459.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tenkács Tibor (1913-1998): Tiszapart (Szomorú időben). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×80 cm
10460.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Torbó Gyula (?1940-?): Nevető álarc. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10461.

Rufpreis:
4 000 HUF

Turza Ferenc (1945-2022): Folyó. Olaj, farost, jelzett, masszív fa keretben 40x50 cm
10462.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Turza Ferenc (1945-2022): Folyó nyárfákkal. Olaj, farost, jelzett, masszív fa keretben 40x50 cm
10463.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10464.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm
10465.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10466.

Rufpreis:
8 000 HUF

10467.

Rufpreis:
8 000 HUF

10468.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Férfi portré, olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 60x50 cm
10469.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF