Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2988986
10313
450
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Faluvége. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30x40 cm. 2987041
10314
450
3200
Novák Lajos (1927-1989): Földosztás Kalocsán 1945 tavasza.. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm 2915051
10315
450
Nagy Nándor (1894-1979): Révnél, 1932. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, metszet ép, 26×20 cm. Ritka!
2986938
10316
450
15000
Németh György (1888-1962): Szamaras kocsi. Olaj, fatábla, jelzett. Dekoratív, korabeli, sérült fakeretben. 17x26 cm 2849040
10317
450
Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm
2967403
10318
450
Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
2909160
10319
450
Nemes Tibor (1955-): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×42 cm
2949985
10320
450
2949889
10321
450
2967014
10322
450
Nagy Lajos (1956-): Párás idő I. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm
2805958
10323
450
Nagy Lajos (1956-): Biblia jelenet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 21x29 cm 2805973
10324
450
Nagy Lajos (1956-): Férfi portré (kétoldalas mű, hátoldalán fehér botos portré). Olaj, farost, kissé sérült, jelzés nélkül. 31,5x23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF