Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 518

Nuridsány Zoltán (1925-1974): Faluvége. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30x40 cm.
10313.

Rufpreis:
3 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Földosztás Kalocsán 1945 tavasza.. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
10314.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nagy Nándor (1894-1979): Révnél, 1932. Kézzel színezett linómetszet, papír, jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, metszet ép, 26×20 cm. Ritka!
10315.

Rufpreis:
8 000 HUF

Németh György (1888-1962): Szamaras kocsi. Olaj, fatábla, jelzett. Dekoratív, korabeli, sérült fakeretben. 17x26 cm
10316.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm
10317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Zoltán (1916-1987): Pest látképe a XIX. század első felében. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10318.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30×42 cm
10319.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10320.

Rufpreis:
8 000 HUF

10321.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nagy Lajos (1956-): Párás idő I. Akvarell, papír, jelzett. 36x48 cm
10322.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Biblia jelenet. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 21x29 cm
10323.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Férfi portré (kétoldalas mű, hátoldalán fehér botos portré). Olaj, farost, kissé sérült, jelzés nélkül. 31,5x23,5 cm
10324.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF