Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953661
10325
450
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 35x21 cm
2867452
10326
450
44000
Nagy Imola (1976-): Upside down. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39x29 cm
2867448
10327
450
50000
Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 2. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm
2867453
10328
450
44000
Nagy Imola (1976-): Elrejtőzve. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30x30 cm
2867436
10329
450
40000
Nagy Imola (1976-): Vágy és varázsat. Tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 39,5x26,5 cm
2867423
10330
450
44000
Nagy Imola (1976-): Bazilika. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 34,5x34,5 cm
2919712
10331
450
N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm
2772717
10332
450
14000
2993778
10333
450
Nyergesi János (1895-1982): Női portré, 1930. Szén, papír, jelzett. Apró lapszéli sérülésekkel. 34x21 cm 2968629
10334
450
Olajos György (1953-): Resurrection. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 2971156
10335
450
65000
2990526
10336
450
28000
Pekáry István (1905-1981): Társaság. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, 1930-40 körül. 12,5x9,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF