Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

1876 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott félvászon vázlatfüzetben, lapokra ragasztva, kopott borítóval, részben foltos lapokkal, egy lap kijár és a lapszélei sérültek, kissé sérült kötéssel, 34 sztl. lev., vázlatfüzet, 28x44 cm, lapméret: kb. 23x30 cm

Teilen: