Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc... https://www.darabanth.com/de/450-Fernauktion/450.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Palicz-Jozsef-1931-Loeredmenyek-megallapitasa-munkasorok-Rezkarc-papir-jelzett-2~II2939499
2939499
10342
450
Beschreibung: Palicz József (1931-): Lőeredmények megállapítása (munkásőrök) Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm