Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Schiller balladái. Ford.: Kőrös Endre. Závory Zoltán képeivel. Pápa, 1932, Főiskolai Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, possessori névbélyegzésekkel.
19058.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gross Arnold egészoldalas képtáblájával illusztrált kötet: Zelk Zoltán: Meszelt égbolt. Mikrokozmosz Füzetek. Bp.,1976,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19059.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vajda Pál. Egy honvéd naplójából. + Vasvári Pál. Irányeszmék. Bp.,1998,Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
19060.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vámos Miklós: Márkez meg én. DEDIKÁLT! Bp., 2004, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés.
19061.

Rufpreis:
1 600 HUF

19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Sándor: Az utolsó Kurucz. Krónikás történetek II. Rákóczi Ferenc korából az ifjuság számára. Pataky László tizenkilenc rajzával. Bp., 1904, Magyar Könyvkiadó. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
19063.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mesterházi Lajos: Az ártatlanság kora. A szerző, Mesterházi Lajos (1916-1979) által Szépvölgyi Zoltán (1921-2006), Budapest Főváros Tanácsának elnöke részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19064.

Rufpreis:
1 600 HUF

Danielisz Endre: "Szülőhelyem, Szalonta..." Tanulmányok, esszék Arany János köréből. Az Arany János Múzeum Kismonográfiai 9. Nagykőrös, 1992., Arany János Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19065.

Rufpreis:
1 800 HUF

19066.

Rufpreis:
1 800 HUF

7 kötet a tolnai regénytárból: Edgar Allan Poe, Gogoly, Gunter, Rákosi Viktor és Friedrich Gertstäcker. Budapest, én., Tolnai Nyomdai műintézet. Papírkötés, vegyes állapotú.
19067.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Eötvös József: A' Karthausi. I. kötet. 1-2. rész. Pest, 1852, Emich Gusztáv, 309 p. 3. kiadás. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos, firkált lapokkal, egy lap sarkán kis hiánnyal.
19068.

Rufpreis:
1 800 HUF

Katona József: Bánk Bán. Dráma öt szakaszban. Irodalmi Kincstár. Bp., 1892, Franklin. Katona József portréja nélkül. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19069.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF