Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Kónya Lajos: Fények a Dunán. (Bp., 1950), Athenaeum, 91 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos, a könyvtesttől elvált borítóval, kis lapszéli ázásnyomokkal.
19070.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bán Aladár: Felhők és sugarak. Költemények. Bp., 1911, Rákosi Jenő. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Leszik Károly-kötés, foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel.
19071.

Rufpreis:
1 600 HUF

re : 35. Harmincöt éves a Rajk László Szakkollégium 2000-2004. Szerk.: Jánka Adrienn és Szolnoki Pálma. Bp., 2004, Rajk László Szakkollégium. Kiadói papírkötés.
19072.

Rufpreis:
1 600 HUF

1942 Zilahy Lajos: Ami a romok alatt s ami a romok felett van, írta: - -. Híd különszám, 1942. szept. 15. III. évfolyam 28. szám, Főszerk.: Zilahy Lajos. Bp., Athenaeum, hajtott,kis szakadásokkal, 16p
19073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Waldbauer Ilona: Adalékok Fr[iedrich] Th[eodor] Vischer ,,Auch Einer" czimü regényének genetikájához és az én-regény elméletéhez. Bölcsészetdoktori értekezés a német irodalomtörténetből. Bp., 1912, (Hazai Hírlapkiadó Rt.), 72 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!
19074.

Rufpreis:
1 600 HUF

19075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marosi Ildikó: Kis/Nyirő/Könyv. Úz Bence esetei. Csíkszereda, 2003, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinccel.
19076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Főhadnagy Fazekas úrhoz. Csokonai-versek. Józsa János, Menyhárt József, Móré Mihály, Révész Napsugár és Szabó László illusztrációival. Debrecen, 1973, Megyei Városi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az előzéklapon dedikációval (?). Megjelent 2000 példányban.
19077.

Rufpreis:
1 000 HUF

19078.

Rufpreis:
1 800 HUF

19079.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horatius összes művei. Ford.: Bede Anna. Bp., 1989., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19080.

Rufpreis:
1 600 HUF

19081.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF