Kónya Lajos: Fények a Dunán. (Bp., 1950), Athenaeum, 91 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos, a könyvtesttől elvált borítóval, kis lapszéli ázásnyomokkal.
re : 35. Harmincöt éves a Rajk László Szakkollégium 2000-2004. Szerk.: Jánka Adrienn és Szolnoki Pálma. Bp., 2004, Rajk László Szakkollégium. Kiadói papírkötés.
1942 Zilahy Lajos: Ami a romok alatt s ami a romok felett van, írta: - -. Híd különszám, 1942. szept. 15. III. évfolyam 28. szám, Főszerk.: Zilahy Lajos. Bp., Athenaeum, hajtott,kis szakadásokkal, 16p
Főhadnagy Fazekas úrhoz. Csokonai-versek. Józsa János, Menyhárt József, Móré Mihály, Révész Napsugár és Szabó László illusztrációival. Debrecen, 1973, Megyei Városi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az előzéklapon dedikációval (?). Megjelent 2000 példányban.
Bisztray Ádám: Tavaszra nyíló ablak. (Válogatott versek, 1964-1984). Békéscsaba, 1984. Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel. Számozott (90./250), a szerző által aláírt példány.
Labé, Louize: Szonettek. Az eredeti francia szöveg és a magyar fordítás párhuzamos kiadása. Ford.: Franyó Zoltán. Bp., 1937, Cserépfalvi, (2)+49+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Számozott (79./300) példány.