Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Roxi József: Kirakat. Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval,
19118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szomory Dezső: Takáts Alice. Színmű 3 felvonásban.   Bp., (1930.) Athenaeum. 83 l. Első kiadás! Kiadói, sérült papírborítóval
19119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Edgar Wallace: Sanders a folyam ura. Afrikai történetek. Bp., é.n. Palladis. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel
19120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turóczi-Trostler József: [...] Históriák és mesés fabulák [...]. Gyoma, 1939, Kner Izidor. Kiadói papírkötés. kopottas állapotban.
19121.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19122.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

19123.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19124.

Rufpreis:
1 200 HUF

19125.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

1835 Tudománytár. Hetedik kötet. [II. évf. III. szám.] Közre bocsájtja a Magyar Tudós Társaság. Szerk.: Schedl Ferencz. [Toldy Ferenc.] Buda, ,M. Kir. Egyetem' betűivel, 3-274+X p. Kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval, a címlap és tartalomjegyzék hiányzik, foltos.
19128.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Illés Endre: A só íze. A szerző, Illés Endre (1902-1986) író által DEDIKÁLT példány. Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Conan Doyle, Arthur: Bernac nagybácsi. Bp., é.n., Légrády, (2)+154+(2) p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány a fűzéstől elváló lappal.
19130.

Rufpreis:
1 400 HUF

19132.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF