Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

19133.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hunyady István: Egyszerűség dicsérete. DEDIKÁLT! Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
19134.

Rufpreis:
1 600 HUF

19135.

Rufpreis:
1 000 HUF

19136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
19137.

Rufpreis:
1 000 HUF

19138.

Rufpreis:
1 400 HUF

19139.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19140.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Katalin: De te ki vagy? Párizs, 1990, Szerzői, 10+54+6 p. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal, köztük Emilienne Deschamps-nak a szerzőről készült akt fotóival. "Ezt a könyvet a szerző maga készítette 1990-ben egy IBM 6747-2 típusú írógépen Title-nak és Essaynek nevezett betűtípusokkal, továbbá gumibetűkkel, fekete nyomdafestékkel és fűzőgépkapcsokkal." Bibliofil, új avantgárd kísérlet a modern nyomdatechnika kézműves megdolgozásával. Kiadói papírkötés. Ritka, [megjelent 500 példányban!]   A szerző, a Mozgó Világ, és a párizsi Magyar Műhely és más progresszív orgánumok avantgárd stílusban alkotó szerzője.
19141.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsák Wilfried: A Fővárosi Könyvtár és ifjúsági olvasói. Bp., 1937, Fővárosi Könyvtár, 29+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, apró foltokkal.
19142.

Rufpreis:
1 400 HUF

19143.

Rufpreis:
1 600 HUF

Garay János: Az obsitos. Bp., 1960, Móra. Második kiadás. Gácsi Mihály színes fametszeteivel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső kötéstábla sarkán kis sérülés.
19144.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF