Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 278

Shaw, George Bernard: Szent Johanna. Ford.: Ottlik Géza. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, egyébként jó állapotban. Számozott (648./1000) példány.
19082.

Rufpreis:
2 800 HUF

19083.

Rufpreis:
3 000 HUF

19084.

Rufpreis:
1 400 HUF

19085.

Rufpreis:
2 800 HUF

19086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turan Oflazoglu: Nagy Szulejmán szultán. Terebess, Budapest, 2000. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
19088.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot.
19089.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kéri Katalin: Holdarcú, karcsú ciprusok. Nők a középkori iszlámban. Terebess, Budapest, 2002, kiadói papírkötés, szép állapotban.
19090.

Rufpreis:
3 000 HUF

Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
19091.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. - - versei. Gyoma, 1913, Kner Izidor. Kiadói festett egészvászon-kötés.
19092.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jókai Mór: Kakas Márton humoristikus levelei, kiválogatott versei és apróbb elbeszélései I-II., egybekötve. Második kiadás, a második rész címlapja hiányzik. Pest, Heckenast Gusztáv, 1871, átkötött félvászon kötés.
19093.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF