Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 278
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965577
19082
450
Shaw, George Bernard: Szent Johanna. Ford.: Ottlik Géza. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, egyébként jó állapotban. Számozott (648./1000) példány.
2974440
19083
450
2989987
19084
450
2924913
19085
450
2965403
19086
450
Karinthy Frigyes: Utazás Faremidóba. (Gulliver ötödik útja.) Bp., 1916, Athenaeum, 126 p. Első kiadás. A címlap, a belső címlap és a fejezetkezdő lapok rajza (Vendrey) Vendrei László munkája. Átkötött félvászon kötés, jó állapotban. 2971509
19087
450
Péter Vay: Korea of Bygone Days. Terebess, Budapest, 2001. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
2971448
19088
450
3200
Turan Oflazoglu: Nagy Szulejmán szultán. Terebess, Budapest, 2000. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
2971450
19089
450
Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapot.
2971519
19090
450
Kéri Katalin: Holdarcú, karcsú ciprusok. Nők a középkori iszlámban. Terebess, Budapest, 2002, kiadói papírkötés, szép állapotban.
2965416
19091
450
Révész Bálint: Confirmatióra, s Ur asztalához először járulhatásra készitő rövid vallásos oktatás. 1858, Tegledi K. Lajos tulajdona. Kiadói papírkötésben, sérüléssel.
2836505
19092
450
2200
Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. - - versei. Gyoma, 1913, Kner Izidor. Kiadói festett egészvászon-kötés.
2976765
19093
450
Jókai Mór: Kakas Márton humoristikus levelei, kiválogatott versei és apróbb elbeszélései I-II., egybekötve. Második kiadás, a második rész címlapja hiányzik. Pest, Heckenast Gusztáv, 1871, átkötött félvászon kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF